Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kinyomkodtatom a pattanásai...

Ha kinyomkodtatom a pattanásaimat nem lesz heges a bőröm?

Figyelt kérdés

Kozmetikus csinálná.A homlokomon vannak nem pattanások,csak mitesszerek.Ha kinyomkodná őket szép,sima lenne az arcom?Milyen időközönként kéne járjak hozzák?

14/L


2012. szept. 15. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
egy,max két napig látszana meg az arcodon(a kinyomkodott pattanások helyén enyhe piros folt lesz) az pedig,hogy milyen sűrűn kell járnod teljesen egyénfüggő.
2012. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy piros, "éretlen" pattanást nyomkodj, mert heges marad a helye !
2012. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kozmetikus csinálja, ő előtte alaposan kitisztítja az arcod, higiénikus körülmények között csinálja - ezért nála nem kell félned a hegektől!

Magadnak ne csináld, csak ha már nagyon-nagyon megérne az a pattanás. De akkor is, előtte és utána alaposan moss kezet és ne kend át máshová, véletlenül se.


Hogy milyen sűrűn járj hozzá? Kérdezd meg tőle, milyen a bőrtípusod, mondjon lemosókat, mit ajánl stb. amik a problémás bőrödre valók.

Nekem pl. mondta a nő (akinek egyébként a férjéhez jártam fodrászhoz, a szomszéd helyiségbe), hogy a fültőnél, a fül melletti tincsnél úgy lehet elkerülni a pattanásokat, az én esetemben, ha pl. nem használok balzsamot, illetve 2in1 sampon és balzsam készítményeket. És tényleg! Direkt olyat vettünk otthon (család közös nagy kiszerelésből mosott hajat), és lám-lám, elmúltak azok a pöttyök, a hajasabb részeknél. :)))

(Egyébként amikor hajat mosol, samponnal, akkor leszeded a hajszálakról és a hajtövekből a zsírt. Amikor utána valaki balzsamot használ, tkp. újra bezsírozza... Na, ezért jelennek meg a mitesszerek, ott is.)


És akkor otthon is kezelheted a bőröd, meg - mondjuk havonta elmehetsz hozzá. Ha sokkal zsírosabb, mitesszeresebb a bőröd, akkor gondolom, sűrűbben. Kérj tanácsot magától a kozmetikustól!

Egyébként ne félj, de ha először jársz nála, akkor jó eséllyel hatalmas nagytakarítást fog végezni az arcodon, ami azért elég látványos. (Nekem konkrétan olyan érzésem volt utána, ha tükörbe néztem, hogy hú, ennyire még sosem polírozta semmi, senki a fejem. XD) :DDD

2012. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!