Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyiért lehetne eladni ezt a...

Menyiért lehetne eladni ezt a hajat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2012. szept. 15. 15:09
 2/4 anonim ***** válasza:
centitől függ illetve attól,hogy hány gramm :) eredeti magyar haj? a tiéd volt?:)
2012. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
50cm festetlen magyar haj és nem az enyém volt,én csak átvettem a nővéremtől aki ki akarta dobni de azért azt sajnáltam volna viszont én nem tudok vele mit kezdeni mivel elég hosszú a hajam:)) ezért gondoltam túl adok rajt de nem vagyok képben az ilyen hajak, hogy mennek pedig próbáltam rá keresni de hát változó ki mennyit adna érte... ezért is raktam ide fel mert ha elviszem egy fodrászhoz tuti alacsonyabb árat mondana rá hisz így ő járna jó de most én szeretnék;)
2012. szept. 15. 16:36
 4/4 A kérdező kommentje:
*jól... elnézést a helyes írásomért:$
2012. szept. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!