Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? . Nem tudom...

Mit tegyek? . Nem tudom milyen haj állna jól nekem.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és már 4. osztálytól kezdve eléggé hosszú hajam van. Mindenki azt mondja, hogy jól áll meg szerintem is de már unom. Járok egy sportegyesületbe is amelyikben az új edzőm sem engedi meg a hosszú hajat. Volt már egyszer-kétszer rövid a hajam, de nem nagyon dicsérték... A lényeg az, hogy annyira nem volt sosem rövid, hogy nagyon különbözzön a mostani formától. Nagyon szeretnék már változtatni ezen a stíluson de félek, hogy rossz lesz a hajam ha nagyon nagyot változtat rajta a fodrászom. Mert azt sem tudom eldönteni milyen frizura állna jól nekem...

2012. szept. 15. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon egyszerű elmész a fodrászhoz mondod, hogy kicsit kisebbet akarsz de, más formát is és kikéred a tanácsát, hogy szerinte milyen állna jól ő majd mutat képeket és válogathatsz
2012. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát JÓ::: KÖSZ :D ez gyors volt... :D
2012. szept. 15. 08:55
 3/4 Patti787 válasza:
Nálunk volt sok hajú fiú .ők levágatták teljesen rövidre .Az elején felül kicsit hosszabban hagyták vettek hajzselét felzselézték és rögtön menőbbek lettek .14L
2012. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pff... szép fogalmazás.. :D
2012. szept. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!