Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodás ellen mit lehet tenni?

Kopaszodás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Húsz éves fiú vagyok és homlokon két szélén igencsak elkezdtem kopaszodni az elmúlt időben, bár még nem zavaró, de ha ilyen ütemben folytatódik, harminc éves koromra már alig lesz hajam, és az annyira nem jó dolog.

Az esetleg lehetséges, hogy túl sokszor fekszek ezen a két helyen, és emiatt nem nő ott?

Mert ágyban vagy padon aludva is mindig ott támaszkodok a fejemmel, és mivel elég sokat alszok, talán emiatt kophat ki onnan.


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. szept. 13. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és családban amennyire tudom senki se kopaszodott hamar.
2012. szept. 13. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Ricinus olajos pakolás (Rici+napraforgó olaj keverék) heti 1x. 3-4 használat után már látszódniuk kell a babahajaknak.

Gyógyszertárban kapható.

2012. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a fejed oldalán alszol még nem kopik ki. Ennyi erővel mindenkinek kopasz lenne a tarkója. A halántéknál kopaszodás tipikus férfias kopaszodás.
2012. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!