Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztéshez milyen frizurá...

Hajnövesztéshez milyen frizurát vágassak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy nagyon dús a hajam és amíg nem ér legalább a vállamig addig hullámos és kezelhetetlen, most kb. 5-8 centi hosszú a hajam és már kezd igen csak gomba formát felölteni, viszont nem tudom, hogy milyen frizurát kéne vágatnom ahhoz, hogy normálisan letudjam növeszteni és ne nézzek ki közben úgy mint egy hajléktalan.


15/F



2012. szept. 13. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tépesd meg.
2012. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tépsd meg szerintem is:) milyenre növeszted?:) 15/L
2012. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt szeretném, hogy a vállamig érjen, aztán szépen fokozatosan hajradírozással mindig egy árnyalatot világosítani rajta és amikor már elértem a kellő hatást befesteni henna festékkel szőkére :))
2012. szept. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!