Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalasra melyik a legalkal...

Hajvasalasra melyik a legalkalmasabb hovedo termek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
L'oreal Hot Liss
2009. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hosszas keresgélés után maradtam a Wella Flat Iron Spray-nél. Nekem csak ez vált be hosszú távon. (mással nem is nagyon tudom itthon magamnak kiegyenesíteni). A fodrászom is ezt használja, szerinte hővédelem szempontjából is a legjobb az árkategóriában. Elméletileg csak fodrászszalonokban kapható, de Pesten tudok egy helyet, ahol árulják. :)

2009. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én nem javaslom egyiket se, habár a fodrászom is a wellásat használja

és hogy mért nem javaslom?! azért mert mikor ráfújod a hajra, ugyebár akkor nedves lesz a hajad, és még utána rávasalsz akkor olyan mintha megföznéd a hajad, amugy meg akkor kamuk ezek a termékek, csak pénzcsalás mind;D

2009. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolónak igaza van sz*rt érnek ezek nedvesre a forró hajvasaló én nem használok ilyeneket és semmi baja a hajamnak
2009. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez igaz,hogy nedves lesz tőle a hajad..

De a hővédőt nem csak hajvasaláshoz használják hanem hajszárításhoz is... =)

2010. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!