Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szinu festekkel fessemb...

Timiike K. kérdése:

Milyen szinu festekkel fessembe a hajam, hogy szoke legyen es ne narancssarga? (LENT)

Figyelt kérdés

Hogy erthetobb legyen alaposabban elmagyarazom. Junius vegen volt,hogy 1 eve nem volt megfestve a hajam. (az elott fekete volt),arra mar teljesen kikopott es egy olyan 20 cm le is volt nove. Aztan meg is festettem egy szoke hajfestekkel,inkabb vilagosabb hajat szerettem volna,

(viszont veletlenul olyan festeket vettem ami 2-4 arnyalattal vilagositja hajat),azt a reszet a hajamnak ahol levolt nove sokkal jobban befogta a festek,mint alul,ahol csupan kivolt kopva. Azota mar ketszer is megfestettem ugyanolyan festekkel,eleinte nagyon csunya narancssarga volt,most is meg az de picivel vilagosabb. A kerdes az,hogy legkozelebb megint ilyen festekkel fessem be ami vesz is a szinebol,vagy kenjek ra egy vilagos hanvas szoket? Mostmar megfogna? Szoke hajat szeretnek mar nagyon reg,viszont eddig nem igazan jott ossze. (AZ ELOTT ILYEN FESTEKKEL VOLT MEGFESTVE A HAJAM>>> [link]



Most valami hasonlo szine van felul a hajamnak>> [link]


Es lent meg ilyen>>> [link]



2012. szept. 11. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szőkítéssel mindenképp fodrászhoz menj, magadnak nem fogod tudni megcsinálni később sem.
2012. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőkítőporon még nem gondolkoztál?
2012. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szokitopor szoba sem johet,nem akarom teljesen tonkre tenni a hajam. Amugyis gynge,vekony szalu hajam van.. Csak arra lennek kivancsi,hogy egy hamvas szoke festek megfogna valamennyire a hajam?
2012. szept. 11. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A sötétebb rész akkor is sötétebb lenne...

Fodrász tudná megcsinálni neked, de a szőkítés rendesen megviseli a hajat. Ha amúgy is vékony szálú, sokat ártanál vele.

Halkan megjegyzem, hogy a fekete festék is nagy mértékben károsítja.

2012. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kínlódtam én vagy másfél éven keresztül, de végül a szőkítőpor nyert. Vagy esetleg levágod a sötét felét. Az kíméletesebb megoldás.
2012. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen sárgás-vöröses színt a nagyon világosszőke festékek nem tudnak eltüntetni. A sok link közül csak azt hiányolom, amin az látszik, milyet szeretnél. Mert az is fontos...

Ha mondjuk 7-es színmélységű szőkével megelégszel, akkor próbálkozhatsz a hamvassal, de ha ennél világosabbat szeretnél, akkor bizony először ki kell világosítani azt, ami most van. Szőkítőpor nem feltétlenül károsítja a hajat, csak akkor, ha nem kellő szakértelemmel dolgoznak vele.

(fodrász)

2012. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!