Head and shoulders?

Figyelt kérdés
Azt mondják a 'Head and shoulders' sampontól sima és fényes lesz a haj; és még a korpát is kiszedi. Ez tényleg így van?

2012. szept. 11. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem vállt be
2012. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont hogy bevált azóta is ezt használom 19/L
2012. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ((:
2012. szept. 11. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon bevált, ilyen szép még soha nem volt a hajam
2012. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Ha korpás a hajad, akkor komolyabb, gyógyszertári sampont használj rá, vagy menj el bőrgyógyászhoz, ha csak azt akarod, hogy fényesebb legyen, akkor próbáld meg kímélni, ne fújj rá hajlakkot, ne fesd, ne károsítsd más módon se és szedj vitaminokat!
2012. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2012. szept. 12. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez erősen hajtípusfüggő.

Nekem bevált, amikor közepesen korpás volt a hajam, nagyon szépen rendbe hozta. Pár héten belül szinte teljesen elmúlt a korpa. Azóta is használok head&schoulders sampont, nem mindig ezt, de mindig van a polcomon. És azóta nem is volt különösebben nagy problémám a korpa miatt. Ősszel van néha, de nem olyan sok, mint régen.


Viszont, ha nagyon korpás a hajad - esetleg még a gyors zsírosodás is társul mellé - én a naturland kénes sampont ajánlom. Ezzel is van tapasztalatom, amikor nagyon durván korpás és zsíros volt a hajam, ezt használtam és már az első használat után éreztem jótékony hatását. :D

2012. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ó, értem :)) köszönöm :D
2012. szept. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!