Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rövid lett a hajam...

Nagyon rövid lett a hajam hajvágás után, hogy tudnám megnöveszteni viszonylag gyorsan? Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van, de az én hajam kicsit speciális (többi lent). Légyszi!

Figyelt kérdés
Tehát a hajam természetesen is elég göndör és nem tudom, hogy a ricinusolaj meg az ilyen pakolások nem egyenesítik-e ki vagy teszik tönkre. Egyébként nem festem, nem szárítom, nem vasalom és csak hajmosás után fésülöm ki. Balzsamot szoktam rá tenni, de csak néhány percig hagyom rajta. Minden növesztési ötletre kíváncsi vagyok, de viszonylag egyszerű legyen és nem valami gyógyszer, csodaszer, drága sampon. Például a gyakori hajmosástól nő vagy épp ellenkezőleg? Tehetek rá ricinusolajat? Tojás? És ha igen, hogy használjam? Balzsam maradhat? Fejbőrmasszázs? Az nem gond, ha valami zsírosító mellékhatásuk van, mert a hajamon nem nagyon látszik. Körülbelül kéthetente háromszor-négyszer mosom meg. Kérlek, írjatok, min változtassak és mit használjak, hogy gyorsan nőjön! Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta és időt szán a válaszra. 16/L

2012. szept. 11. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A ricinusolaj teljesen jó, nem egyenesíti ki, és pláne nem teszi tönkre, csak fényesebb, és puhább lesz tőle. (De kitartóan használd, egy-két alkalomtól nem nő hatalmasat.)

Balzsamokat is nyugodtan használd, semmi baja nem lesz a hajadnak tőle, ha 5-6 percig rajta hagyod, de nem árt, ha felhígítod kicsi vízzel a sampont is, meg a balzsamot is. (Ezt a fodrászom javasolta.)

Plusz mivel most vágtak a hajadból, alapból nőni fog gyorsabban. Fejbőrmasszázs sem árt.

És szerintem elég ha egy héten kétszer, max háromszor mosol hajat, mert a sok sampon meg vegyszer inkább árt, mint javít. :)

Sok sikert.

2012. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"én hajam kicsit speciális " miben?
2012. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: köszönöm szépen a választ :)

2: abban, h göndör és visszaolvastam vagy ötven kérdést, de nem láttam olyat, amiben az író haja természetes göndör lett volna plusz az én hajam nem festett, mint a legtöbb korombeli lányé. de a speciális valóban nem a legjobb szó rá, csak hirtelen ez ugrott be

2012. szept. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!