Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívassam? Megéri?

Leszívassam? Megéri?

Figyelt kérdés

le szeretné szőkíteni a hajam egyik kis tincsét, de látom, hogy egy csomó hozzászólás van arról, h roncsolódott :(

van más megoldás mint Pl: szőkére festetni? mit csináljak?

sötétbarna, szinte fekeze hajam van, és azt be lehet festetni, úgy, hogy szőke legyen?

13/L



2012. szept. 9. 20:05
 1/6 anonim válasza:
Annyira nem kell ettől félni, főleg hogy csak egy tincsről van szó. Szerintem merj belevágni....egyébként is csak egyszer kell leszivatni általában.
2012. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szivasd le, nekem 3x le lett szivatva, és nem lett semmi gáz. hidd el semmi baja se lesz. persze igaz h nem jó neki.... de ha szőkét akarsz akkor csak ez a megoldás, mert ha simán befested szőkére, az tutira nem fogja be!!
2012. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, kíváncsi lennék hogy szívták le a hajadat hogy ne roncsolódjon:/ Egy tincs nem gáz, viszont (én) a helyedben az egészet biztos nem szívatnám le.
2012. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem palette color shampooval lett kiszőkítve(szőkítős árnyalat) és tök jó ,nem is veszem észre h roncsolódott ..nkem is csak 1 tincs 13/L
2012. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 10. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Töredezett lesz a hajad az tuti, nekemis az lett.. :S Fokozatosan válts világosabb színre, vagy hagyd a fenébe.. Nekem szőkére van festve a hajam és most akarom festeni sötétre.. *-* az sokkal szebb :)
2012. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!