Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok ilyen nyomi béna?

Csak én vagyok ilyen nyomi béna?

Figyelt kérdés

Szóval. Nagyon nagyon sok mitesszerem van, az orromat teljesen beborítják. Már próbáltam őket kinyomni, de egyszerűen annyira mélyen vannak a bőrömben, hogy teljes erőből nyomkodtam és egyszerűen nem lehetett kinyomni. Aztán ma vettem egy Balea mitesszer tapaszt, amit most ki is próbáltam. A következőket csináltam : 20 percig gőzöltem az arcomat. Azután átradíroztam egy picit, hogy felpuhuljon a bőr. Majd bevizeztem az arcomat hogy ugye rátapadjon a tapasz és az orromra rátettem. Vártam 15 percet, majd szépen lassan eltávolítottam. Az orromon nem láttam változást, így fény felé fordítottam a tapaszt. És egyáltalán egy darab mitesszert se szedett ki. MIÉRT?? Már annyi mindent kipróbáltam, arcradírt gőzölés után, tojásfehérje, zselatinos-tejes házi tapaszt, de semmi eredményük. Mit tehetnék? Kozmetikusra nincs pénzem, de ha lenne se mennék el, mert amikor magamnak csinálom, már úgy fáj, hogy rendesen el is sírom magam, nem hogy más nyomkodja az arcomat. Van valami megoldás? Esetleg ha bőrgyógyászhoz elmennék, nem tudna adni valami krémet vagy akármit ami BIZTOSAN eltávolítja ezeket az arcomról?

15/l


2012. szept. 8. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél clean&clear bőrradírt.
2012. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha elmennél kozmetikushoz, ő azért tudja hogy hogyan kell nyomni úgy hogy ne fájjon annyira és ki is jöjjenek a mitteszerek..
2012. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyi! Ha a tapasz nem szed ki belőle semmit, meg te sem tudsz kinyomni semmit, akkor vszeg csak a túl tág pórusokat látod, ami persze telítődni fog később, de most üres. Ha ez így van, akkor viszont kénytelen vagy belenyugodni, hogy ott vannak.
2012. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Clean@clear bőrradírt használok de nem csinál semmit :S

Kozmetikusra meg nincs pénzem.

19:36 ezt most nem nagyon értem :D. Szóval amit én mitesszernek látok, az csak tág pórus?

2012. szept. 8. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
nkem a bőrradír sokat segített 4napig minden este radíroztam a bőrt az orromnl és el is múl :)
2012. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3. vok:

Nekem is ilyen az orrom, és az a tapasztalatom, hogy csak ha a nagyítós tükörrel nézed, akkor látszik, hogy mi a cirok, de ha kevés van benne, és már nyomogatod, akkor meg esetleg begyullad, így tényleg csak időközönként érdemes macerálni.

Asszem lézeres kezeléssel lehet a tág pórusokat végleg eltüntetni.

2012. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mitesszert nem lehet mindenféle kenceficékkel eltávolítani, azt ki kell nyomni, egy krém meg nem tudja kinyomni, menj el kozmetikushoz, a kenceficékre már biztos jó sok pénzt kidobtál, úgyhogy kozmetikusra is lesz pénzed, nem egy ökörár egy arctisztítás.
2012. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Utolsó: nem tudom, hogy lehet valakinek ennyire nehéz felfogása, de elmondom utoljára. NINCS pénzem kozmetikusra. És nem, nem dobtam ki egy halom pénzt "kenceficékre", próbáltam direkt olyanokat venni, amik mások szerint hatásosak és nem drágák.

Egyébként régebben én is úgy csináltam, hogy naponta átradíroztam az arcomat, sőt, volt, hogy naponta 3x is, de semmi nem történt :/ Bár most vettem egy másfajta arcradírt, majd meglátom, ez mit csinál.

Ja és kozmetikushoz már csak azért sem megyek, mert barátnőm mesélte, hogy amikor ő volt ott, otthagyott kb 5000 Ft-ot, és annyit ért el vele, hogy másnapra begyulladt...Hát kösz, nekem ez nagyon nem hiányzik.

2012. szept. 9. 11:07
 9/9 A kérdező kommentje:

ÚÚÚristen... na most megint kipróbáltam az orromon a tapaszt, csak most gyorsan húztam le és hát kiderült, hogy eddig is így kellett volna, ugyanis most, hogy nem olyan kis szépen lassan húztam le, mint eddig, már kiszedett párat...

Úristen, mekkora idióta vagyok én is :'D

2012. szept. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!