Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam?

Milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és idén keringőt táncolunk farsangon. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok e olyan hajat linkelni, mondani , amit ki lehez hozni a hajamból. Világosbarna a hajam, és kicsivel lejjebb ér mint a vállam
2012. szept. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is bejöttek a kontyok. Mármint az elegáns, egy egészen kicsit csillámporos kontyok, amikből kikandikál egy szépen begöndörített tincs.
2012. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

magadnak csinálod vagy fodrász?

Ha magadnak akkor csinálhatsz olyat is hogy ha nincs frufrud akkor egy tincset előre veszel,befonod,pici hajgumival összefogod és ha megvan akkor összefogod az egész hajadat bele a fonatot is. kb a fejtetőre teljesen és szorosan. Ha kész hajtsd előre a fejet és nyomd bele a csuri közepébe az ujjad hogy szétágazzon és középen megtaláld a lyukat majd kezd el körbe körbe húzni a hajad úgy hogy a hajgumi alá fogd ami kiáll :) nem tudom így érthető e a lényeg hogy egy kontyot fogsz kapni és ez nagyon csini :) lefújod lakkal és csillámmal kész is :) de nem túl elegáns farsangra egy keringő? na mindegy :D

Ha fodrász csinálja akkor bármilyen extrémet kérhetsz nagyon szép lesz :)

2012. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fodrász csinálja egyébként , de amit 2, mondtál ki fogom próbálni, ugyanis 3 napon is táncolunk :)
2012. szept. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!