Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A duciknak milyen haj állna jól?

A duciknak milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés
Hosszú, egyenes, barna hajam van, de unom. Szeretnék más frizurát, más hajszínt. Milyen formájú és színű hajat válasszak?

2012. szept. 7. 06:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nálam pl a hosszú, selymes, szõkésbarna a brfutó, nameg a kerek formák... :D

Egyébként arc függõ. Ha kerek a pofid, akkor rövid frizura nem sok jöhet szóba, mert csak kiemeli a kerek fejecskéd.. Szóval, elõbb tudni ekéne az arc-típusod

2012. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kerek arcom van. Tehát akkor a rövid haj kilőve :)
2012. szept. 7. 08:25
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg tudni kéne,hogy milyen az arcod,mert attól függ ez leginkább szerintem.

Én pl nem vagyok nagyon duci,de van rajtam 6-7 kg felesleg,az arcom viszont nem túl kerek,és legjobban a kleopátra frizura áll.Anyukám kimondottan telt,az arca azonban hosszúkás,így neki meg a rövid,tépett haj a legelőnyösebb.

De egyébként egyszer azt olvastam valahol,hogy a telt lányoknak,főleg ha szép arcuk van,azok a frizurák állnak a legjobban,amik kiemelik az arcot,tehát nem túl hosszú,nem lóg a szemedbe stb,mert ezáltal jobban eltereli a figyelmet a nem tökéletes testalkatról.De persze ez nem biztos,hogy mindenki esetében igaz,de azért lehet,hogy van benne valami.

2012. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bármi jól állhat, ha jól választasz. Nekem évekig hosszú hajam volt, aztán egyik pillanatról a másikra az állkapcsomig érőt vágattam, és tetettem bele szőke melírt. Szerintem nagyon szuper volt! Olyan volt, mintha lett volna nyakam! :D ÉS kiegyenesíttettem, mert göndör/hullámos a hajam.
2012. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ja,bocsánat,most látom,hogy közben írtad,hogy kerek arcod van.

Volt egy nagyon jó barátnőm,aki szintén duci volt,kerek arccal (egyébként nagyon-nagyon szép arcú lány volt).Neki a legjobban a kb. vállig érő,nagyon tépett,szőke haj állt.Persze így látatlanban szerintem lehetetlen megmondani,hogy Neked az jó lenne-e,talán próbálj meg megkérdezni egy jó fodrászt,hogy ő mit javasolna :)

2012. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Arcforma, szem- bőrszín, nem mindegy. Amúgy ha duci lennék nem az lenne a legnagyobb gond, hanem hogy fogyjak le.
2012. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, ez most hogy jön ide?

Nem írta sehol, hogy nem akar fogyni, de akin felesleg van, attól még ő is szeretne jól kinézni.


Kérdező, szerintem lépcsőzetes, "tépett", oldalra választva, nekem sokáig olyan volt, szerettem:-)

(Azóta fogytam ugyan, de nem ezért nem olyan most, csak levágattam hülye fejjel, most simán hosszú, és növesztem:-D)

2012. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Csak nem értem az embereket, ennyi. Először a testem és az egészségem érdekelne, utána a hajam. Nem bántásból írtam a kérdezőnek.
2012. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként,csak halkan jegyzem meg,de mi van akkor,ha ő elfogadja magát így,ahogy van,és még a párjának (ha van) is tetszik?Nem biztos,hogy mindenki vékony akar lenni...Persze ez csak egy felvetés,és abszolút nem kapcsolódik a témához,mert nem azt kérdezte,hogy lefogyjon-e vagy sem...
2012. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

ma 12:38

De akkor addig, amíg le nem fogy, ne öltözködjön meg ne nézzen ki normálisan a haja, ne sminkeljen, stb?

Nem egyik napról a másikra fogy az ember, a köztes időben sem akar igénytelennek látszani...

2012. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!