Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss 4-2 Mahagóni barna. A...

Hajasbabaa kérdése:

Syoss 4-2 Mahagóni barna. A tökéletes hajfesték. Volt eddig :/ Ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja festem vele a hajam, és feltűnt, hogy az utóbbi időben eléggé elkezdett hullani, és mivel más hatás nem nagyon érte a festéten kívül, ezért biztos vagyok benne, hogy ez lehet az oka. Maga a festék pedig isteni! Szépen fed, alig kopik, és egyszerűen gyönyörű (bár elég sötét), ezért nagyon nehéz szívvel tudok majd tőle megválni. Ezért azt szeretném, ha valakinek volt még ilyen tapasztalata akkor írja már le, hogy milyen festékre váltott, aminek ugyanolyan (vagy esetleg vörösesebb) lett a színeredménye. Köszönöm a válaszokat.

#hajhullás #hajfesték #Syoss #váltás #mahagónibarna #más hajfesték
2012. szept. 6. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nem használtam még syosst életembe soha, ahogy ilyen színűt sem, de ajánlom az ammóniamentes hajfestéket. ilyen pl a loreál casting creme gloss. ami még nagyon jó, az a garnier vagy londa (bár ezek ammosok). de lehet, hogy a szervezetedben van valami, ami miatt hullik a hajad (pl gennyes góc)
2012. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fodrász szakértelmét és professzionális hajfestéket tudok ajánlani... A fodrász a szín kiválasztásában tud segíteni , pl ha van egy szín ami tetszik, csak világosabba vagy vörösebbe akkor ö tud olyat csinálni, mivel egy átlag színpalettán olyan 60-100 szín van ésmég azokat is tudja keverni, nem úgy mint a boltok polcain, ráadásul az eredmény is biztosabb. És egy jó fodrászatban már manapság nagyon jó festékek vannak. Tudom ajánlani pl az Alfaparf Na-yo festékét. [link]
2012. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megnézegettem ezeket, és a Garnier mahagónija nagyon tetszik, szerintem teszek vele egy próbát pár hét múlva (:

Egyébként eddig ez az egyetlen festék amitől hullik, használtam már Palettét (festéket és színezőt is, bár a színezőt sehogy sem sikerült kikoptatnom belőle :/ ), meg amiket az előző fodrászom rákent...

2012. szept. 6. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A pelette festékek fémsósak (több ilyen márka is van, meg a többiben is van, de a palette-ben sok), azért olyan nehéz megszabadulni tőle.

(Ennek nem volt köze a kérdésedhez, csak gondoltam elárulom :D )

2012. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!