Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy szőrteleniteni szeretném a lábam?

Figyelt kérdés
a hónaljamnál is haragudott hogy csak utólag mondtam el.de amikor megemlitettem hogy szőrös a lábam és leszeretném borotválni akkor azt mondta hogy szó sem lehet róla, mer nemis szőrős. de szerintem az. szőkésbarna hajam van, és a combomon szőkés a szőr de a lábszáramon meg szőkésbarna. és zavar. de az osztàlytársaim is szörtelenitik még az is akinek szinte nincs is szőr a lábán. hogy vezessem fel anyunak? 12/l
2012. szept. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb kérdés ugyanazzal a tartalommal és mindegyikre elmondjuk, hogy nyugodtan szőrteleníts, nem kell ezt bejelenteni, mert a fogmosást és az arcmosást sem jelented be. Amúgy szerintem inkább gyantázd, sokkal szebb lesz a végeredmény. De egyébként ezt hogy kell elképzelni? Odamegy anyukád és megnézni nagyítóval, hogy szőrös-e a lábad? Én annó 10 évesen mikor kezdtem csak azért szóltam, mert el kellett kérnem az epilátorát. Odaadta, megmutatta hogy kell használni és kész.
2012. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de itthon nincs gyanta se epilátor mert anyu borotválja a lábát .de én nem merem mert mindenki azt mondja hogy megerősödik a szőr és sokkal sötétebb lesz.
2012. szept. 5. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi erovel mond azt ha te nem borotvàlhatod a làbad akkor o se az ovèt:D
2012. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

húgom is azt mondja, hogy szőrös a lába, pedig neki is ilyen szőkésbarna és nem is látszik. de ha annyira akarod, akkor se borotválj. megerősödik, és 1-2 naponta csinálhatod. ülj le és beszélj anyukáddal, hogy mennyire zavar ez, nem érzed magad magabiztosnak stb.

ha nem egyezik bele, nem olyan gáz, mert ha tényleg szőkésbarna, akkor azt senki se látja. meg amúgy is 12 éves vagy.

ha megengedi, csak az epilátor vagy a gyanta jöjjön szóba.

16/L

2012. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. nyugodtan szőrteleníts, anyádnak köze nincs hozzá. nem kell tőle engedélyt kér ni, szólni sem kell neki. ha észreveszi és szóváteszi, megmondhatod neki, hogy már más világban élünk, mint 30 éve, és alapvető dolog a szőrtelenítés. minden osztálytársad csinálja, mert esztétikusabb, és cikinek érzed, hogy te nem. ennyi. előbb utóbb úgyis el kell kezdeni.

2. nem erősödik meg a borotvától, ez egy hülye mítosz. én pl. intim területen és karon borotválok, és nem erősebb, hanem gyengébb az évek folyamán (nem olyan erős szálú, nem nő hosszúra, max fél centisre.)

3. elmész a boltba és veszel epilátort/gyantát. szerintem lábra az epilátor egyszerűbb, én utálom a maszatolós gyantát. 2-5000 forintból megúszod. Nagyobb beruházás, de szülinapi/karácsonyi pénzből tudsz rá spórolni talán. A gyanta valamivel olcsóbb, az epilátor inkább a drága.

2012. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!