Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leváltsam a fodrászom?

Leváltsam a fodrászom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nekem eléggé vékony szálú és "kevés" hajam van. Régóta szerettem volna befestetni de eddig mindenki lebeszélt róla. A fodrászt megkérdeztem és azt mondta hogy ő igen is ajánlja mivel a festékkel talán kicsit megerősödne a hajam és vastagabbnak tűnne.

Én személy szerint nagyot néztem a fodrászra amikor ezt mondta.

Mit tegyek? Tényleg igaza van?


2012. szept. 5. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza, mert akármennyire befestik a hajadat ugyanolyan marad...Nem akarlak lebeszélni a döntésedről, mert azt tényleg neked kell tudnod hogy befesteted-e a hajad vagy nem. Hogy mások mit szólnak hozzá az ne érdekeljen. Ha neked tetszik akkor legyen így. Ezzel csak a saját stílusodat fejezed ki (valamilyen szinten). :)
2012. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az tény hogy vastagabbnak látszik. Anyum évek óta feketére festi az amúgy vékonyszálú haját és sokkal vastagabb.Gondolom a festék nem csak a hajba hanem a hajra is épül. De nemtudom, csak én ezt a változást láttam :)
2012. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is feketére szeretném festetni.. És én is azt hallottam egyik rokonomtól, hogy ő saját magának vastagabbnak érzi a haját.
2012. szept. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!