Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Miskolcon Ilcsi...

Hol lehet Miskolcon Ilcsi csipkebogyó habkrémet venni, és mennyiért?

Figyelt kérdés

[link]

ezt...



2012. szept. 5. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom az Ilcsi termékeket nem lehet csak úgy boltban venni. A honlapjukon régen olvastam, hogy csak kozmetikusoknak adják és, tehát rajtuk keresztül. Én egy fél éve ezzel kerestem meg a kozmetikusom és kiderült, hogy ő is szokott rendelni tőlük. Így tudtam megszerezni a kívánt terméket.


Mivel kozmetikusoknak értékesítenek, ezért nagy kiszerelésűek is a termékek, mi ezért ketten el is feleztük.

2012. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is a kozmetikusomat kérdeztem meg először, de ő azt mondta nála nincs...nem szokott ilyet rendelni...Akkor keresek egy másik kozmetikust szerintem aki tud segíteni...köszi a választ!
2012. szept. 6. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!