Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus miatt hullhat igy a...

Ricinus miatt hullhat igy a hajam?

Figyelt kérdés
Hullt a hajam mar mielot el kezdtem volna ricinust hasznalni de nem erossen!!! kb 2 honapig hetente 2x hasznaltam a ricinust es ugy vettem eszre hogy megszunt a hajhullast,ami ki hult az eleg normalis mennyisegnek tunt!!Abba hagytam a ricizest mivel **** politikusok le zartak a melegvizet s egy nagy fazek melegitett viz nem eleg ahoz hogy jol ki mossam az olajat!!De miota nem hasznalom sokkal jobban hull mint hasznalat elot!! Segitsetek!!!Mit tegyek?Banfi hajszeszre gondoltam h veszek es csalan sampont!Szerintetek hasznal?Milyen hajpakolast lehet hasznalni?Vagy melyik gyogyszert erdemes megvenni?
2012. szept. 5. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a ricinust, bánfit nem ajánlom, mert nekem attól is nagyon hullott a hajam. Én B-komplex vitamint szedek, ettől megerősödtek a hajszálaim és megállt a hajhullásom is. Szerintem a fejbőrödre ne kenj semmit, viszont a hajhosszra ajánlom az olívaolajat.
2012. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt recept nelkul is lehet kapni?

mennyi ideig szedted?

2012. szept. 5. 14:23
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


jo lehet a Biovanne is?

2012. szept. 5. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenkire más hatással lehet,lehet hogy hullik a hajad,mert megszokta már a ricinusolaj nyúőjtotta vitaminokat és hiányolja ezeket...
2012. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!