Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt kopik ki egy...

Mennyi idő alatt kopik ki egy tartós hajszínező? Vagy egyáltalán kikopik, esetleg lenő?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 hónapja befestettem a hajam kékesfeketére. Egyszerűen nem akar kijönni. Felül elkezdett lenőni és van jó pár rész ahol a hajam is kezd kibarnulni de nem tudom. Engem már nagyon zavar, hogy fekete vagyok. Meg rendesen kifog kopni vagy megmaradok fekete? Lehet hülye kérdés.. de már nagyon megbántam, hogy befestettem.

Egyébként Paletta Color Shampooval festettem be.

[link]



#hajszínező.
2012. szept. 3. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanebből a márkából próbáltam ki a szőkét, 2 mosás után kijött.

Szerintem menj el egy fodrászhoz, valamit csak tud vele kezdeni.

2012. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap alatt jött ki.
2012. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 28 hajmosás van ráírva, akkor az kopni fog (elméletileg.).
2012. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akar kijönni belőle.. pedig már 28 hajmosás megvolt..
2012. szept. 26. 15:07
 5/5 anonim válasza:
Én tavaly nyáron színeztem be a hajam egy ideig szépen ki is jött de az utolsó színezés óta nem jött ki nekem se. És már elég rendesen le van nőve, nekem mondjuk annyira nem gáz mert barnás-vöröses most a hajam és barna volt. Szóval nem tudom mi szedi ki de ez nem jön ki. Élysée hair color mousse-os volt ilyet se használok többet. Már egy fél éve rajta van. :/ Sok sikert a kiszedéshez. :)
2013. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!