Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj hullámosítása vas nélkül?

Haj hullámosítása vas nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék iskolaidőben is hullámos hajat, de reggel nincs időm hajvassal hullámosítani, és károsítani sem vele. Tudnátok valami tippet adni, hogy hullámosítsam be, akár az éjszaka alatt? (Hogy ugye este elkészítem, és reggel kész.) Milyen megoldás van, ami viszonylag tartós, és éjszaka sem "fekszem szét"?

köszönöm



2012. aug. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy vastag fonást csinálsz, bár az ugye nem úgy néz ki, mint vassal. Ha olyat szeretnél, akkor vegyél puha szivacsos csavarót. Azzal lehet aludni is. Este becsavarod, reggel kiszeded és kész is. :)
2012. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet :) köszi
2012. aug. 31. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb szerintem az, hogy este picit benevesíted a hajad és feltekered egy kontyba és gumival rögzíted, reggel pedig kiengeded. Ha magasra csinálod akkor alvás közbe sem fog zavarni. De ne nagyon nedvesítsd be mert akkor nem szárad meg reggelre. Ha kibontotta esetleg egy kis hajlakkot tehetsz rá, hogy tartósabb legyen.

Ez is egy jó ötlet, én is megcsináltam, egész este azon aggódtam, hogy nem fogom tudni kibontani. Hát ki lehet, de nekem az ennyire göndör haj nagyon nem áll jól :) http://www.youtube.com/watch?v=RAPHSAPshJE&feature=fvwrel

2012. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. szept. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!