Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kedvelsz a jelenlegi...

Mit kedvelsz a jelenlegi kozmetikai termékeidben?

Figyelt kérdés
Bőrápolásra gondolok, elsősorban arc.
2012. aug. 31. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Essence My Skin Uborka és Lime arctisztító zselé:

Nagyon jól tisztít, szebb lett tőle az arcom, olcsó és sokáig elég.


Balea Young Soft And Care Hidratáló arckrém:

Nagyon jól hidratál, finom az illata, könnyű a textúrája, gyorsan beszívódik,finom az illata, sokáig elég (5 hónapja használom napi 2szer), olcsó.


Balea 2 fázisú sminklemosó:

Kíméletesen távolítja el a sminket, kevés kell belőle, olcso, és kb fél évig elég.


Forever Living Products Propoliszos krém:

Nagyon szépen kezeli a pattanásokat ás sokáig elég.


Alverde Mandarinos ajakápoló:

Éjszakára használom, reggelre szépen rendbeteszi az ajkaim.



18/L

2012. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kecsketej szappan a pattanásokra :)


Manhattan arctisztító és db pattanásokra való arclemosó gél mivel szépen lemossa az alapozót...:D


Avon barack-rózsa testápoló sminklemosóként nagyon bevált főleg a fekete sminkekre...


talán ennyi de ha végiggondolnám tuti lenne még valami :D

2012. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenem van, mert a Neutralia-t már nem gyártják, kicsi koromban használtam ilyet, nagyon pattanásos voltam, és néha előjött, de a vállaimon is, a Neutralia az egy tusfürdő volt, de arcra is használtam. Most vennem kellett valami mást, vettem ilyet. Nem rossz, a ragyáim eltűntek egy hét alatt kb, de a bőröm zsírossága megmaradt. :( Azon már a varázslat sem segít, ilyen a bőröm sajna :(

[link]

Van egy ilyenem is, ez sem rossz, de a zsírosságot ez sem mossa le a fejemről :(

A Garnier Neutralia volt az egyetlen jó :(

18L

2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy tejesen természetes öszetevökböl áll ,ja és szép lesz töle a böröm .
2012. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!