Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dove hajápolási termékek?

Dove hajápolási termékek?

Figyelt kérdés
jók? vélemények? :)
2012. aug. 31. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltak be. Nagyon rossz összetevőket tartalmaz és a hajamat emiatt teljesen kiszárította :S
2012. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig annyira reklámozzák milyen jó :/ :S tüsfördőjét szeretem, azt gondoltam jók lesznek a hajtermékei is.
2012. aug. 31. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a samponjai beváltak, de a hajvégápolóik, hajbalzsamjaik, hajpakolásaik nem jók.
2012. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem balzsamjaik beváltak, a sampon nem. Szeretem a balzsamjaikat, szerintem többet érnek, mint pl. a Gliss kur pakolások. Nem azt mondom, hogy nem használtam már jobbat (mert a nálam örök kedvenc Wellát eddig semmi sem körözte le), de ha akciós rendszeresen veszek Dove-ot is. Az egyetlen bajom a balzsammal, hogy ami most is van 3x használtam, és alig van benne, egy mosásra már nem is lesz elég. (Persze nekem nagyon vastag és hosszú a hajam, de azért egy átlag 200 ml-es balzsam 4-5 mosást ki szokott bírni.)
2012. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!