Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, hogy néz ki egy...

Szerintetek, hogy néz ki egy szőke-barnás hajú lánynak egy fekete tincs?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:

pont mint ennek a lánynak, csak nekem tiszta sima hajam van, és fekete tincsel :)


[link]

2012. aug. 29. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi a szőkésbarna?
2012. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az én hajam szőkés-barna . és egy fekete tincset szeretnék a hajamba , mint ez a lány( csak neki pont forditva vannak a szinek)
2012. aug. 29. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Igencsak ízléstelen.
2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért?
2012. aug. 29. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feketét semmiképpen sem, akkor inkább egy szőkés-barna hajú lánynak egy platinaszőke melír is szerintem jobba mutatna a hajába. De az idei nagy trend még mindig a színes, vidám, élénk melír. Lehet akár egy tincset is, vagy a frufru-t például, lila neonrózsaszín, kék: [link] kiválasztasz egy színt, vagy akár az összeset. A másik nagy trend pedig ha alulrol fokozatosab halad, 10-15 centit a festés felfelé, pl.: [link] Remélem segítettem, egy kicsit is.!:)
2012. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem legyen inkább szőke:)) az sokkal jobb :) a fekete toncs szerintem semilyen hajhoz sem illik. Max a feketéhez mert az nem látszik:) L/16
2012. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!