Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne ilyen frizurát...

Bebe18 kérdése:

Hogyan lehetne ilyen frizurát csinálni?

Figyelt kérdés

Taylor Swift - Teardrops On My Guitar

Ez a haj be van dauerolva vagy csak csavarokkal van megcsinálva? Nekem is hosszú és göndör, de nekem kócos göndör. Hogyan lehetne így megcsinálni? Mikor rövidebb volt szeb és kunkoribb volt, de szeretném növeszteni. Mit ajánlotok?


2012. aug. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ez csak szépen be van csavarva
2012. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan.Csavarókkal.Amúgy a göndör haj az mindenképpen szálasabb mint az egyenes vagy a hullámos.Erről is meg lehet állapítani hogy eredeti e a göndörség vagy sem. :) Viszont ha csavarókkal csinálod akkor nem lesz szálas :)
2012. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam becsavarni, de vagy beleragadt a hajam vagy nem állt sehogyan sem.
2012. aug. 28. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!