Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom úgy megszárítani a...

Hogy tudom úgy megszárítani a hajam hogy ne legyen 'szöszös'?

Figyelt kérdés

Minden nap hajat mosok, így elég fontos a kérdés... Megszárítom és ha megnézem természetes fényben, annyira csúnya mintha egy összegyúrt pókháló volna a fejemen. Már-már egyenként látszanak a hajszálak. Nem azért mert el van töredezve, mert rövid hajam van és nem vasalom. És nagyon zavar, hogy csak lámpafénynél meg félhomályban néz ki jól meg kb. mosás után 10-12 órával :(

Valami spray-vel széppé lehetne tenni esetleg?

Köszönöm az ötleteket!!!



2012. aug. 28. 19:15
 1/6 anonim válasza:
100%
nekem is ilyen szokott lenni a hajam .( megértelek hogyha nem szereted )! én most már legtöbbször csak annyit csinálok vele hogy hagyom hogy magától száradjon meg és ha mégis olyan szöszös lenne akkor meg egy kicsi hajwax-ot teszek rá hogy mégse legyen olyan mint a szénakazal :)
2012. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyd magától megszáradni, valamint ne naponta mosd mert az nem tesz jót a hajnak.
2012. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Waxot használj.Attól nem lesz szöszös :)

[link]

Én ezt használom.És tökéletes.

2012. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A waxtól nem lesz olyan hatása mintha zsíros lenne a hajam? Azt hiszem, ki fogom próbálni. Sajnos nincs időm arra, hogy megszáradjon a hajam, mert reggelente mosom (ha este mosom, reggelre mindig elalszom). Tudom, hogy káros a napi hajmosás, de ezen nem szeretnék változtatni. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!!!
2012. aug. 28. 22:10
 5/6 anonim válasza:
100%
nekem pl nem zsírosodik be annyira a hajam a wax-tól ! kb hetente 2x mosok hajat és ha álltalában vasárnap kimosom a hajam akkor hogyha nem teszek rá waxot akkor szerdán kell csak mosnom a hajam de ha teszek rá akkor csak egy nappal korábban !
2012. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Waxot én is szoktam néha használni, mondjuk hosszú hajam van, de nem zsírosít és nem is kelt zsíros hatást, ha nem használsz egyszerre túl sokat.


Egyébként nem tudom ez mennyire jó ötlet, de kipróbálhatnál valamilyen kifésülést segítő ne mosd ki balzsamot, már elég sokféle van (pl. gliss kur, schauma). Nekem hosszú a hajam, és nekem is mindig szöszösen szárad meg a hajam, de amikor használok ilyen sprayt, akkor kevésbé lesz szöszös a hajam. Én egyébként gliss kuros sprayt használok.

17/L

2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!