Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PÓTHAJ tapasztalatok?

PÓTHAJ tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Írnátok pár sort,hogy az eredeti hajad milyen hosszú és milyen hosszú póthaj lett felrakva,szereted vagy sem.Milyen technikával van felrakva.Hogyan ápolod....
2012. aug. 28. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
kihullott tőle a hajam...szólva szerintem ne használd :)
2012. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok : és ragasztva volt
2012. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Keratinos hőillesztéssel.

Megvettem a hajat(Indiai)és a keratinrudakat(pár100 ft)

Barátnőm fodrász,Ő ingyen felrakta.

Egyébként váll alá ér a hajam,így pedig 55cm-es lett.

Nem is veszik észre,hogy póthaj.

Mosás hátra hajtott fejjel,ugyanúgy mint a sajátom.

Minden mosás után bebalzsamozom ,a balzsamot leöblítem.

Néha teszek a már megszárított póthajra is a balzsamból,de keveset,hogy ne keltsen zsíros hatást.

Nagyjából ennyi.Ja és hajvégápolót rakok a végére.

2012. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Az oltári nagy bar*mság,hogy kihullik tőle a haj.Nem tudom aki nem ért hozzá miért ír ilyet.

Olyan van,hogy mikor leszedik sok haj kijön,de csak azért,mert ami a hónapok alatt kihullott volna természetesen,magától,az nem tud leesni,mert ugye fogja a keratin,így olyan mintha sok jönne ki.

2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Csatos póthajam van,amit bármikor le tudok venni.nagyon szeretem,de néha napi 1-2X meg kell igazítani,és soakt kell ápolni.Kb fél évet kell mgéh ordanom h akkora legyen a hajam amekkorát akarok.:) Én amúgy szeretem,senki meg nem modnja h nem az enyém(kivéve ha kilátszik a csat)xD
2012. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
nekem igazi van, se¤¤ig ér xd
2012. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első.


Nekem tényleg kihullott.Valahogy nem bírtam :S

2012. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hullhat, ha mondjuk sok póthaj van feltéve, a saját haj gyenge és nem bírja a megnövekedett súlyt.
2012. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát aki olyan ostoba hogy hozzáragasztja a saját hajához a forró műanyagot, és ténylegesen be is veszi hogy nem károsítja a hajat, az meg is érdemli h kihullik neki.. egyszerűen életképtelen az ilyen ember. :/ sajnálom az erős szavakat, de tényleg.. az ilyen "szakemberektől" mentsen meg az ég aki győzködi a vendégeit hogy nem károsodik a haj a keratinozástól, hőillesztéstől, blabla..


nekem csatos póthajam van, minden nap hordom és teljesen olyan mintha a sajátom lenne.. hajmosáskor és alváskor kiveszem, reggel 2 perc amíg felteszem.. nem törik tőle a hajam, nő rendesen, lassan a saját hajam utoléri a póthajam hosszát.. (cici alatt)


erről ennyit...


CSATOS ! !

2012. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!