Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru növesztés. De hogyan?

Frufru növesztés. De hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap egy félreértés következtében az orromig érő oldal frufruból csináltak egy szemöldökig érő teljes frufrut. Amint kiértem a fodrásztól, frufru felcsatol, baseball sapka fel és tekertem haza. Itthon a tükör előtt konstatáltam, hogy a normál frufru milyen borzalmasan áll. Némi hajzselé és pár hullámcsat segítségével sikerült nagy nehezen oldalra rögzíteni de csak ideig óráig áll meg. Ha összefogom a hajam akkor pedig egyszerűen szörnyen néz ki!!

Szeretném felcsatolni amíg megnő de még elég rövid. Tudnátok javasolni valami csinos felcsatolási módot?

Köszi előre is. :D



2012. aug. 28. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kéthetente egy pár millimétert vágsz a végéből,meg fog nőni hamar, de addig szerintem ne csatolgasd el,mert az idiótábban néz ki (szerintem),mint maga a frufru.Kicsit gyerekesnek hat,ha el van csatolva. Örülj a változásnak, hidd el,hogy 2-3 hét,és meg fog nőni,akkor meg lehet,hogy már hiányozni fog! :D
2012. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a vágástól NEM nő gyorsabban.

Nem tudsz mit csinálni, csak csatolgatni. és várni, hogy nőjjön.

2012. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem maradok a csatolgatásnál és a várakozásnál... Szerintetek, hogy csatoljam fel úgy, hogy ne nézzen ki gyerekesen és idiótán?
2012. aug. 28. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Kenegesd ricinusolajjal a hajtöveket, esetleg hajpánt.
2012. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
használj hajpántot :)
2012. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hajpánt.. osztálytársam úgy szokta felcsatolni míg volt neki h megfogta és hátrafelé megcsavarta (ugy h nem állt ki neki ) és azt kb 4csattal rögzítette.
2012. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vok ..nkem az oldalfrufrum piszokgyorsan megnő sztem neked is hamar jó lesz :D
2012. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még nyár elején levágattam az oldalfrufrumat körfrufrura. Hát megbántam, mert szörnyen állt szerintem... Hordtam frufruval, de egy kis idő után már hosszú lett aztán mindig felcsatoltam. Rájöttem, hogy nekem nem kell frufru.

Ezért vágattam oldalfrufrut (a különben sem hosszú frufrumból) és hát elég rövid lett. Most szintén csatozva hordom. Én hajlakkal szoktam rögzíteni, hogy a kis hajak ne jöjjenek ki. :)

2012. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A ricinusolajra már én is gondoltam :) Kb: Fél óra próbálkozás után rájöttem, hogy hogy lehet többféleképpen felcsatolni úgy, hogy jól is álljon. Most oldalra fésültem, kivasaltam és hajlakkal rögzítettem és meg vagyok elégedve mert olyan mintha nem is lenne frufrum :) Még 1 hét sulikezdésig... remélem addigra nő egy picit.

Várok még válaszokat! :)

2012. aug. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!