Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solutio Antisudorica szer...

Solutio Antisudorica szer izzadásra, neked milyen tüneteket produkál? Csomó keletkezett miatta, félek, h komolyabb.

Figyelt kérdés

A hónaljamban több kis csomót fedeztem fel,gondolom ez a szer miatt..Orvoshoz megyek mindenképp a héten,de nem tudom,mire számíthatok.

Ez a szer az izadásomra tökéletesen hasznâlt eddig,3hónapja mondjuk nem használtam...de mivel tudom,h rákkeltő hatású,így nagyon fêlek,h mik lehetnek azok a csomók.Van rá vmi magyarázat,h ne egyből rosszra gondoljak?Nagyon félek.Meg az a furcsa,h el kellett volna tűnnie, kb 1cmesek... Nektek volt már hasonló?

Jaj és a másik gondom,h ugye jövőhéten kezdődik az iskola,és ezt a szert időnkênt szoktam használni,de nem merem ,mert így is ott vannak a csomók...most nagyon rossz,mert az h izzadok,itt vannak a csomók is,és borzasztóan félek,h komolyabb bajom van.

Kérem,h akinek van tapasztalata,ossza meg!

16l


2012. aug. 27. 14:08
 1/7 A kérdező kommentje:

És ezek a csomôk már régebb óta ott vannak. Szerintetek háziorvos megtudja állapítani tapintásra,h komolyabb-e?Vagy a vêrvétel?

Annyira rossz,mert a sulitól már előre félek,mert nem merem így használni....de kellene pedig..jaj.

2012. aug. 27. 14:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éve használom, semmi ehhez hasonló tünetem nem volt, remélem, a tied sem komoly!
2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is remelem..igazabol az nyugtat,h nem tul nagyok.Meg olyasmiben remenykedem,h csak siman eltomitette a mirigyeim ez a szer... Szerinted az orvosnak mondjam,h hasznaltam?
2012. aug. 27. 14:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal(hazi) ,es azt mondta,szerinte ez feluleti dolog,...szoval nem gondol komolyra.:)
2012. aug. 30. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon viszketek tőle, de nem akarom abbahagyni mert ez az első lötty ami tényleg segìt.
2012. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
énis viszketek vagy rosszabb esetben szétmarja a hónaljam.. de segít..
2012. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ugyanez a tapasztalat. de legalább segít. minden nap használjátok, vagy csak időközönként?
2012. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!