Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojásos olívás pakolás van...

Tojásos olívás pakolás van most a fejemen + fólia. Meddig hagyhatom rajta? A tojás tényleg szárít?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
én ricinussal 2 órát bírtam és kétszeri hajmosással+balzsam+másik hajpakolás+ hővédő spray után is egész hétvégén tojás szaga volt a fejemnek...
2012. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ebben a melegben egy órát rajta van a hajadon a pakolás, az elég. De ha nagyon rossz állapotban van a hajad, hagyhatod tovább is. (én néha úgy alszom) Nem fogja szárítani, az olaj miatt főleg.
2012. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tojás nagyon jól táplálja a hajat, szép lesz tőle.

Én is ricinusos pakolást használok, de szódabikarbónás vízet öntök rá 1. körben, azzal átdörzsölöm, leöblítem, utána sima hajmosás. Így nincs tojás szaga a hajamnak (első alkalommal volt, mikor sima samponnal mostam ki)

2012. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb 40 percig hagytam rajta, és úgy kiszáradt mint a dög!!! nagyon ocsmányul néz ki....... estére megy rá a sima meleg olivás pakolás, asszem maradok annál.. a büdös életbe nem teszek rá többet tojást...
2012. aug. 26. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehetett a baj,hogy a fehérjét is belekeverted a pakolásba. Az nagyon nem jó. Én csak sárgáját teszek bele,mézzel,ricinussal,olivával,egy kevéske bánfi hajszesszel,2 mokkáskanál citromlével,és esküszöm,csodát művel a hajammal! Saját összeállítás. Felül zsírosodik nagyon a hajam,alul viszont eléggé száraz. 2 hete használom ezt a pakolást heti 1x,de már most látni,mennyire jót tett neki! Nagyon szép fénye van,rugalmas,egyáltalán nem büdös,pedig nem használok erős illatú sampont(babasampon). Nem tudom,a tojássárgának köszönhetem-e leginkább,de amikor ugyan ezeket az alapanyagokat sárgája nélkül használtam,nem lett ennyire szép tőle a hajam. Ha gondolod próbáld ki. :'D Hidd el,nem rossz az a tojás,csak a fehérjét hagyd a csudába!
2012. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a baj, amit az előző válaszadó írt. Én rendszeresen teszek a pakolásba tojássárgáját és nagyon szép tőle a hajam. Semmi olyasmit nem tapasztaltam, amit leírtál.
2012. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, én beletettem a fehérjét is, és később olvastam, hogy kiszáríthatja..:/ de mondjuk ezt sem értem miért elvileg a haj egyik fő alkotóeleme a fehérje.. na mind1..
2012. aug. 29. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!