Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elhasználódhat egy epilátor?

Elhasználódhat egy epilátor?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve van epilátorom.Azt vettem észre az utóbbi időben hogy alig tépi ki a szőrszálakat kell vagy fél óra mire leepilálok és az eredmény sem 100%.Lehetséges azt hogy a csipeszek egy idő után elkopnak?Most braun vagy philips között vacilálok de nem tudom melyik hatékonyabb.A braun felé húz a szivem a kialakítása miatt.

2012. aug. 25. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

igen elhasználódhat:)

mi is most cseréltük le Braun 1170-esre:)

eddig philips volt de ezzel a braun-nal jobban meg vagyok elégedve:) gyorsabb,hatásosabb és talán egy kicsit fájdalommentesebb is:)

2012. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze, nekem nem is a csipeszekkel van a gond, hanem nagyon belassult, így míg kiszedem hosszabb ideig tart, viszont kiszedi mind még mindig, nehezen válok meg tőle, mert már idő közben vettem egy akkumulátorosat és kakit sem érek vele, még mindig a régit használom.... így csakis hálózatit fogok venni. Braun nekem is a régi jól bevált, most is vagy azt, vagy Remington veszek és csakis hálózatról működtetőt !
2012. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!