Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy orrhoz milyen haj állna jól?

Nagy orrhoz milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés
Elég nagy az orrom,nem széles,inkább kissé horgas.A frufru tényleg kiemelné ezt?Milyen haj állna jól nekem?
2009. júl. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan portál, ahol be tudod illeszteni az arcodat különféle frizurákba. Ez talán segíthet, de úgy tudom jobb fodrászatban is találsz ilyent.
2009. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
kérdezzdd meg a fodrászt:D ő tudja
2009. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy az orrom. Eddig nem volt frufrum, és nagyon zavart az orrom. Most viszont pár hónapja vágattam frufrut (szemöldök alá érőt), és teljesen más vagyok. Sokkal jobban nézek ki, pont hogy nem emeli ki az orromat, hanem inkább "eltünteti". De sztem ez egyéntől is függ.
2009. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rövid haj meg a frufru sztem nem állna jól. Inkább a vállígérő.
2009. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hajam hosszú,épp mell fölé ér,csak a frufrut nem tom h jól állna-e...
2009. júl. 25. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is nagy orrom van, mellem fölé érő göndör/hullámos hajam van és van oldalfrufrum, azt ki szoktam vasalni. Szerintem jó :)

2009. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!