Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátközépig érő hajam ha be...

Hátközépig érő hajam ha be daueroltatom milyen lesz? Nagyon göndör vagy hullámos inkább?

Figyelt kérdés
Aki daueroltatott már azok segítsenek légyszi! Imádom a hullámos göndör hajat (nem extrángöndör) de nem akarom folyamatosan göndöríteni meg hajcsavarózni stb. Nagyon roncsolja a hajat? Mennyi ideig tartós?
2012. aug. 25. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább göndörítsd magad. Nekem 1x dauerolták. Onnantól kezdve tört (előtte egyáltalán nem). Ráadásul annyira göndör lett, hogy nem tudtam kezelni (még vasalni is nehezen. Rengeteg ideig tartott lenöveszteni és teljesen tönretette a hajam :/


Egyébként a mostani fodrászom azt mondta, hogy ha fiatal lány jön hozzá, hogy daueroljon neki, akkor nem csinálja meg neki pont emiatt.

2012. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na de ha daueroltattad (ami göndörítés), akkor mi a fenének akartad vasalni, utolsó?
2012. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!