Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozni szeretnék csak...

Borotválkozni szeretnék csak kellene pár tipp (? )

Figyelt kérdés

"Pedig még legénytoll sem pelyhedzik az állán" DEHOGYNEM

Tehát van egy kis pajeszom legénytollam is van és egy kis halvány de zavaró bajszom.(mellesleg tudomásom szerint a lányoknak nem tetszik/taszítja őket)Tudom " beszéld meg apáddal" mindent meg lehet vele mert jófej de valahogy majd az első után mikor meglátja majd megkérdezem "Na milyen lett?" Addig is szeretném kikérni hogy mit és hogyan? Borotva hab az gondolom alap.Fentről lefele (szőr növésével azonosan)Most ha leborotválom akkor 1-2 hónap borotválás után már gondolom elég szép borostáim lesznek?! Igazából nem is tudom mit kérdezzek tapasztalatokat és tippeket várok.Előre is köszönöm.16F


2012. aug. 25. 13:13
 1/2 A kérdező kommentje:
A borostásodást úgy értem hogy mikor lesz fekete a szőr kb?Mert most olyan szőkés-barnás
2012. aug. 25. 13:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak ritkás vagy kevés van, akkor ne borotváld, inkább szemöldök csipesszel szedd ki azt a néhány szálat.


Igaz, én nő vagyok, de alap igazság, hogy ha a bőr fel van puhulva, könnyebben megy a borotválkozás, nem "serceg",stb..tehát, ha megakarod próbálni egy tusolás után ajánlom, amikor a gőz már felpuhította az arcod kicsit.


Ahogy én tudom, először fel kell kenni a borotva habot, lefelé húzni a borotvát, sűrűn kiütögetve belőle a habos szőrmaradékot, hogy ne sértse fel a levágott szőr az arcod. Az erősebb szőrzet szerintem olyan 2-3 hónapon belül fog meglátszódni, akkor már olyan keményebb lesz.Borotválkozás után mindneképp hűs vízzel mosd az arcod és tegyél rá arcszeszt ,hogy az apró mikrosérülések vagy a szemmel láthatóan vágott sebek kifertőtlenítődjenek. Én borotválkozások után a borotvát is lefertőtlenítem alkohollal, mert érzékeny a bőröm..:)

2012. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!