Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyajegy eltávolítása...

Az anyajegy eltávolítása hagyhat-e heget?

Figyelt kérdés
Lányok szemében jelenthet-e hátrányt a srácon,hogyha az arcán van egy-két anyajegy? Most természetesen nem hatalmas,undorító,szőrös anyajegyre kell gondolni.Sokat gondolkodtam azon,hogy eltávolíttatom az arcomról ezeket,de félek attól,hogy heget hagyhat.A felső testemen is van pár.Idáig is megnéztek a lányok,de szerintem sokat dobna rajtam,ha nem lenne az arcomon anyajegy, Ti nők illetve lányok,mit gondoltok? Érdemes leszedetni,vagy hagyjam a fenébe? 17/F

2012. aug. 24. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele gond, szerintem ne nyúlj hozzá. Rólam kettőt vettek le (szerencsére nem az arcomról) de bizony van hege, ami csak évek alatt halványodik.
2012. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres eltávolítással nem marad heg (saját tapasztalat). Mérettől, színtől függően több kezelés szükséges és a lézerrrel kezelt helyet nem szabad kapargatni,ugyanis egy pici pörsenés lesz, olyan mint egy kinyomott pattanás, aminek a teteje szárad. És ami még nagyon fontos, hogy télen érdemes csinálni, különben a napsütés hatására pigmentálódhat a bőr, mert a lézer fényérzékennyé teszi. És hogy érdemes e leszedetned azt nem tudom (azért nem olcsó), engem zavart az arcomon lévő, pedig picik voltak és én csakis magam miatt csináltattam meg,azért hogy eggyel több férfi nézzen meg azért bizti nem fogtam volna bele! De ha neked fontos, hogy több nő nézzen meg.... :-)De mi úgysem pöttyök alapján választunk! Remélem segítettem a döntésed meghozatalában.
2012. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,Kedves Ketteske köszönöm válaszodat:) szerintem békén hagyom őket, mivel valóban nem ezek alapján választanak a nők :) Idáig nem volt problémám belőle,mivel a lányok azt mondják,hogy szexepilem,meg különlegessé tesz,úgyhogy megbékélek szerintem velük. :)
2012. aug. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!