Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Biovanne-től ha mindennap...

A Biovanne-től ha mindennap szedem mennyi idő alatt mennyit nő a haj? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szőke festett hajam van, és eléggé megroncsolódott. Szeretem vasalni és göndöríteni is, sokat foglalkozom vele. Kb egy hónapja nem vasaltam meg nem csináltam vele semmit, és pár napja elkezdtem szedni a Biovanne-t. Mennyi idő alatt, milyen hatást várjak? Előre is köszi a válaszokat! :)

2012. aug. 23. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
én is használtam.. változásokat láttam.. a hajam is nőtt valamennyit, és a körmöm is szebb lett
2012. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szőke, szivatott hajamat szerettem volna rendbe tenni a biovanne-val és konkrétan sz*rt se ért...
2012. aug. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!