Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok pattanásos bőrre?

Szim kérdése:

Mit ajánlatok pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Nem szokott általában pattanásom lenni, de az utóbbi időben tele lett vele a homlokom, ilyen aprók..semmit sem lehet vele kezdeni, még kinyomni sem..és nem akarnak eltűnni..:|

ha valakinek van valami jó módszere, az írjon!

előre is köszi



2012. aug. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz! Egyszer én is azt hittem, hogy ilyen apró pattanásaim vannak, próbáltam radírozni, kinyomni, de semmi nem használt. Aztán elmentem dokihoz, aki közölte, hogy még szép, hogy egyre több lett, mert ez egy vírusos szemölcs (vélhetően buszon szedtem fel a kezemről...) és a radírozással csak egyre terjedt. Adott rá ecsetelőt, egy hét alatt nyomuk se maradt.
2012. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most az Alverde (DM-es) agyagos-iszapos családját használom, van benne lemosó, tonik, arckrém és pakolás igazán jó áron. Persze ha nem a ilyen a bőrtípusod, akkor ne használd. Ja, és NE nyomkodd magad! Inkább a kozmetikus. Ő azt is megmondja, ha nem pattanásról van szó, hanem amit az első írt.
2012. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. aug. 23. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Zineryt! :)
2012. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!