Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen hajat csinálni?

Hogy tudnék ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen össze-vissza hullámosra gondolok.

Hajmosás után ilyen, de mikor megszárad, kicsit kiegyenesedik.

Mit csináljak, hogy száradás után is ilyen legyen? Olyan vizes hatásúan hullámos.

Van erre valami technika vagy készítmény?

Hátközépig érő enyhén hullámos hajam van.

Mindenkinek köszi! :)



2012. aug. 22. 19:16
 1/5 anonim válasza:

Üdv Mindenkinek!

a hajszínemrőlszeretnék beszámolni múltkorr itt néztem meg

azt hogy vörősböl hogy lesz szőke otthon házilag lett megcsinálva a hajam otthon szökitőporal és szőke festékel hidrogénal leszívták a hajamat anyósom sogornője csinálta meg a hajamat mert neki a lánya fodrász de ő sajna Kanadában van . De egész jó lett már a tőve levolt nőve és fakó volt a vörős hajam kétszer kente be mert elsőre foltos volt a hajam másodszora egyhét külöbség után meg palettával hamvas szőkével lett megcsinálva de elsőre egészen jó lett ahoz képest hogy nem fodrász tépetre van vágva és meg van ritkitva de csak félhoszú még teljesen nem érle válig de jó a színe se lett rosz leközelebb re szebb lesz. anyit mondot egy évnek kell eltelni e mire jó lesz vagyis szép szőke lehetek. Remélem segitségükre vagy segitségetekre lehetem . Azért kellet otthon csináltatnom mert a fodrászom nem válalta egyikse még a falusi sem. Üdvözlettel Merci

2012. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Haa???
2012. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
??????????????
2012. aug. 22. 20:02
 4/5 anonim válasza:

Nekem is olyan a hajam, mint a tiéd =D

Én estére be szoktam fonni, parkettafonással, és akkor kb. ilyen lesz. Ha teszel rá valami hajfixálót, akkor egész nap olyan marad, én anélkül szoktam, és egész jól bírja úgy is.

Én is mindig olyat akartam amúgy, mint vizesen, de hiába szárítottam "egybe", mindig kiegyenesedett =/

2012. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike! :)
2012. aug. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!