Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák eltüntetésére bevált...

Striák eltüntetésére bevált módszerek?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, 165 cm, 42 kg. Striák vannak már egy éve a fenekem két külső oldalán.. nagyon elvette az önbizalmamat. Tudnátok bevált módszereket mondani, oldalakat linkelni? Sajnos az anyagiak és a korom nem engedik meg, hogy az orvosi megoldást válasszam.. Előre is köszönöm!

2012. aug. 22. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hideg-meleg zuhany, én kb 1 hónap múlva láttam a hatását, meg kb addigra tudtam megszokni. Eleinte szörnyű, először még rosszul is lettem.xd
2012. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is elég sok helyen vannak,ezért én kipróbáltam ezt a krémet... nekem bevállt,reggel bekenem a szükséges helyen, majd még mielőtt tornázok akkor is, és nekem sokkal halványabbak lettek tőle...el nem mulasztja teljesen,de legalább nem látni annyira,és nem is drága [link]
2012. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, ez a hideg-meleg zuhany hogy történik? Csak a problémás területet kell így zuhanyoztatni vagy az egész testet? Neked torna nélkül sikerült megszabadulni tőle?
2012. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én reconstriát használok rá, nagyon szépen el is halványultak, már alig látszanak. Még mindig olcsóbb, mint az orvosok..... :/
2012. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 annuca válasza:

szia. en fissan stria krembe keverek oliva, szolo es petrezselyemolajat. ezzel kenem egy nap 2x. csak egy hete csinalom, remelem lesz eredmeny.

megmondanatok reconstria kremet hol lehet vasarolni? mullerben vagy dm-ben van-e?koszi

2012. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reconstriát én a mindennonek.hu oldalról rendelek. Úgy a legolcsóbb még akkor is, ha a szállítási díjat is nézem. :)
2012. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!