Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha férfiként otthon akarom...

Ha férfiként otthon akarom göndörré varázsolni a hajamat, mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom göndör hajra, de nem fodrásznál akarom beégetni magam, itthon akarom megcsinálni. Mit szerezzek be hozzá? Dauervizet? Vagy valami habot? Milyen márkát? Kérlek benneteket, segítsetek, adjatok tanácsot!
2009. júl. 24. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen hosszú a hajad... de szerintem dauervizet és hasonlókat ne vegyél, mert ha rossz lesz a végeredmény kb. csak az olló marad...


Mi lenne, ha vennél hajcsavarókat és becsvarnád vagy megpróbálnád hajvasalóval?

De ez nem lesz tartós. Bár először jó így is, mert ha nem tetszik nincs gond.

Szerintem utána simán elmehetsz fodrászhoz és elmondod neki, hogy te göndör hajat szeretnél csinálja meg.


Ja, ha otthon csinálod érdemes utána hajlakkal fixálni. Ha pl. hajsütővassal dolgozol akkor közvetlenül előtte ne habozd be, mert megolvad az egész és füstölni fog meg ráég a vasra.

2009. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olyan balázs palis-ra, mert sztem azt bízd fodrászra.


én lány vagyok, szögegyenes a hajam, és eccerűen képtelen vagyok itthon göndör hajat csinálni, igaz én nem balázs palisat akarok, de még az eccerű hajcsavarós megoldás sem válik be nekem, meg a hajsütővastól is csak 2 óráig göndör. nyáron persze max fél :D

2009. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elöször hajcsavaró.Mosd meg a hajad és hajhabozd be maj egy éjszaka a csavarókban és sok lakk .Próbáld ki nem lesz olyan tartós mint a dauer,de ha nem tetsik csak viz alá teszed a fejed és kész.. :-)

Vannak olyan habok ,amik kifejezetten göndöritö hatásuak,érdemes ezzel próbálkozni.

2010. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát..hajcsavaró..és taft extra erős hajhab mikor csinálod..am a dauer víz csk tönkre teszi..
2010. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

[link]

itt ez az oldal..nézd meg a 10.et:D

2010. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!