Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki közületek...

Használt valaki közületek ricinusolajat hajra?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok?

Mire hesználható még?

Hogyan készítitek el a hajpakolást?



2012. aug. 21. 00:39
 1/6 anonim válasza:
Én használtam...Nagyon ragacsos és kellemetlen a felvitele, viszont így fél évre rá többet nőtt a hajam tényleg, mint általában. Egyszerűen önts egy kicsit a kezedbe és masszírozd bele a fejbőrödbe, esetleg a hajvégekre hogy ne legyen töredezett...
2012. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kingus26 ***** válasza:
Szia. en is hasznalom. sokkal puhabb a hajam es gyorsabban is no. en ugy hasznalom hogy 1/2 dcl ricinus olaj + 1/2 dcl olivaolaj, ezt osszekeverem es ezt viszem fel a hajamra. persze nem egyszerre az osszeset.nekem 1 dclkeverek kb, harom alkalomra eleg. Nagyon jo hashajto hatasa is van ezert vigyazz nehogy a szadba keruljon :) Sok sikert hozza! Probald ki, csak ajanlani tudom!
2012. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja használom.Sokkal puhább,fényesebb lett.Nem tudom mennyit nőtt,de egy csomó babahaj jelent meg,szóval hatásos.:)
2012. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Heti hányszor kenitek?

Én még csak az 1. pakoláson vagyok túl, de máris sokkal erősebbnek érzem a hajam és szép fényes.

Szempillámat is kenem naponta. Az viszont látványosan sűrűsödött :)

2012. aug. 22. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy használom, hogy egyenlő arányban ricinus-kókusz-olíva olaj. Nagyon jó, sokat javult a hajam minősége:)
2012. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti 2x vagy 3x,de csak 2-3 órán át van a fejemen.
2012. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!