Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a hajam. Mit...

Nagyon száraz a hajam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő természetes szőke a hajam van.

Nincs különsebben igénybe véve (nem vasalom, csak hővédővel szárítom), mégis nagyon száraz, főleg most így nyáron.

A végei nagyon seprűsek sajnos.

Levágatni nem szeretném, nagyon lassan nől. Tudnátok ajánlani valami sampont, pakolást, esetleg házi praktikát, ami nektek bevállt és segítene?


Köszi mindenkinek! :)


18/L



2012. aug. 20. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
valószínűleg azért nem nő mert nem szoktad visszavágni, de ha megvan törve akkor hiába nő mert a vége visszatörik magyarul a hossza úgyan az marad, vágass belőle legalább 1centit akkor egészséges lesz és még nőni is fog. és szárazságra balzsamot ajánlok ha használasz valamilyet akkor sztem válts másikra. :)
2012. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félévente szoktam vágatni a végeit. Tavaly ilyenkor derékig érőről majdnem a felére lett visszavágva, azóta kicsit elment a kedvem a vágatástól...
2012. aug. 20. 11:36
 3/4 anonim válasza:
38%
Én azt tanácsolom, akár otthon, akár fodrásznál, vágj a végéből kb 2 centit, nem kell többet. Vegyél ricinusolajat, hetente egyszer azzal kend be, az rendbe teszi. Nem csak fényes, puha lesz, de nőni is fog tőle, ráadásul elég hamar. Vegyél valami olyan hajpakolást és balzsamot ami kifejezetten száraz hajra van, kallos vagy gliss kur az ami jó, és ilyen samponnal és balzsammal is moss hajat, ami erre a problémára van kifejlesztve. :)
2012. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Első válaszolóval egyetértek,ha 1 centit vágatsz a végéből nem fog meglátszani,és visszanő:Ezzel csak jobb lesz a hajadnak.Én ricinusolajat szoktam rakni a hajamra(itt is gyk-n nagyon sokan csinálják.) Növeszti, dúsítja a hajad,és puhább lesz.Szóval a ricinusolaj csodaszer:D.Én szoktam az enyémre még rakni mézes tojássárgás pakolást,amitől nagyon fényes,puha lesz a hajam.Mostanság sokan írnak argánolajról,kókuszolajról,jojobaolajról,ezek is mind szépítik-építik a hajat.:D A belső táplálás is fontos,szedj vitamin kapszulát.
2012. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!