Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lesz puha a haj?

Mitől lesz puha a haj?

Figyelt kérdés
Csajok,melyik sampontól,balzsamtól vagy akármi hajravaló dologtól lett puha a hajatok? Derékig érő,dús hajam van és amióta elkezdtek babahajaim nőni rettentő durva tapintású lett a hajam. Előre is köszönöm. 16L
2012. aug. 19. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igazából akármilyen balzsam csak a te hajadra sokat kell rakni :)
2012. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás előtt pár órára tegyél olívaolajat a hajadra. Csodákat művel :) Nekem kicsivel hosszabb hajam van mint derékig érő, a vége kicsit ki volt száradva, ekkor döntöttem el, hogy kipróbálom. 3 hónapja használom és nem szárad ki egyáltalán már a hajam. Annyira hidratált és puha :) Már az első alkalom után éreztem a változást. Ha gondolod próbáld ki :)
2012. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

Ricinus olaj!!! Kiválóóóó!!! :) gyógyszertárban kapható és kb 200 ft, nem sok egy kis üves, de keveset kell használni,mert nagyon sűrű.

tedd a hajvégedre hagyd rajta majd 1-2 óra mulva most le :)

2012. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mindenképp valami hajpakolást rakj rá, az olíva, ricinusolaj is nagyon jó, mivel ezek természetesek, de ha nincs időd, hogy rajtahagyd több órán keresztül, akkor ha boltban veszel hajpakolást, az is nagyon jó, csak azt hajmosás után tedd rá fél-egyórára. Nekem rövidebb a hajam, de én mindig használok és nekem beváltak ezek is :)
2012. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A ricinus és az olívaolaj is nagyon jó, de én úgy tapasztaltam, hogy a nagyon száraz, durva tapintású hajjal csodákat ez sem tesz. Nekem extra száraz a vége és sprőd, hiába használom a ricinusolajat majdnem 2 hónapja, alig lett jobb a helyen. Ezen sajnos csak a fodrász fog tudni segíteni, megyek is jövőhéten vágatni a hajamból.


Ettől függetlenül egy próbát megér, hiszen a ricinusolaj pl. nagyon olcsó, én 2 dl-t vettem 300Ft-t nyár elején. Az olívaolaj mondjuk kicsit drága, de sokáig elég, mert nem kell belőle túl sok.

2012. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én még nem használom 2 hónapja (de már majdnem) a ricinusolaj-olívaolaj keveréket és nekem is csak egy kicsit lett jobb, csoda nem történt...

csatlakozom az előttem szólóhoz hogy irány a fodrász mert hiába olvasunk annyi jót ilyen-olyan kencékről amit magunkra kenünk, a hajat 6-8 hetente vágatni kell hogy egészségesen tudjon nőni!!

nekem régebben kb ilyen időközönként volt vágva most meg majdhogynem 4 hónapja nem volt és sokkal lassabban nő így vágás nélkül, szóval még attól sem kell félni hogy levágatod és nem lesz hosszú a hajad mert visszanő hamar!

festett bézs-szőke (syoss oleo intense 8-05) 16L

2013. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most találtam egy olyan löttyöt (igazából krémmánián nézegettem) fructis "miraculous oil" a neve,rossmannban vettem, ez hővédős, olcsóbb (kb 2000 forint) és van ennek egy másik változata, ami nem hővédős és drágább, müllerben lehet kapni, az is fructis és "wunder öl" a neve. én a hővédőset használom, mert az olcsóbb, de nagyon puha tőle a hajam! valószínűleg, hogy azért, mert szilikon is van benne, és emiatt jobban "csúszik". Próbáltam leállni a szilikonokról, de a hajam egyszerűen kezelhetetlen lett, és úgy voltam vele, hogy valahogy mégis kell kinéznem. Ha téged se zavar, hogy van benne szilikon, akkor szerintem érdemes egyre beruházni, mert sokáig elég :)
2014. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!