Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csináln...

Hogy lehet ilyen hajat csinálni? Lécci.

Figyelt kérdés

[link]

Tehát itt van egy kép. Régóta nézegettem az ilyen hajakat, de nem tudom, hogy lehetne ezt elérni. Valami módszer esetleg speciális szerek (pl.hajbalzsam). Köszönöm előre is a segítséget.



2012. aug. 17. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
megmosom hagyom megszáradni középen elválasztom és kész :-)
2012. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy félszárazon apró fonatokat csinálsz lefekvés előtt, reggel kibontod és az ujjaiddal átfésülöd
2012. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha megmosom és hagyom megszáradni soha az életbe nem lesz ilyen.. Az apró fonást kipróbáltam, de nem ilyen hajam lett és nem kellett neki 30 perc, hogy inkább kócosnak tűnjön. De azért köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 17. 18:48
 4/6 lauka05 válasza:
Attól függ milyen állapotú a hajad.Pl. ha száraz vagy töredezett akkor ha csak úgy megmosod és hagyod megszáradni reggelre szénaboglya lesz:)Saját tapasztalat:)Mosd meg és mindenképp balzsamozd.Esetleg hajvégolaj,kifésülő balzsam az mindképp.na és kicsit szárítsd át és úgy habozd be :)Hagyd magától megszáradni.:)
2012. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hajam a balzsamnak köszönhetően nem száraz nem is töredezett(töredezettség miatt is ritkán nyúlok akár hajvasalóhoz). Na majd ezt kipróbálom:

"kicsit szárítsd át és úgy habozd be :)Hagyd magától megszáradni."

Köszi! :)

2012. aug. 18. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kreppelőtő ilyen lesz a hajad. Ha nem tudnád az egy hajvasaló ami begondoriti a hajadat. A westendben a h&m mellett van egy elektronikai bolt (bocs tom hülye vagyok elfelejtettem a nevét) és ott a hajvasalóknál lehet kapni 15 ezer ft ért
2012. aug. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!