Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek baj van? Fontos.

Szerintetek baj van? Fontos.

Figyelt kérdés
Kb 5 honapja a pasim egyik baratnoje csinalt nekem tetkot,aztan egy honapra ra ujbol atment rajta,tett hoza ezt azt.En 1x nem akartam,hogy csinaljon a csaj nekem tetkot,mert meg csak 4 embernek csinalt meg nem tanulta kulon ki ,hanem olvasott rolla sokat,de a baratom eroltette,azt mondta,h meg bizhato a csaj meg mit tom en,es azt mondta,ha masnal csinaltatom meg haragszik,tehat bele mentem.Eddig semmi baj nem volt,de 1 honapja eleg surun viszket a tetkom,lehet,hogy azert ,mert baj van? am tok normalissan nez ki,csak viszket.felek:(
2012. aug. 16. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy varrosodik? Igaz nekem csak a szemhéjamat tetoválták, de az viszketett utána. Amúgy meg a barátod elég hülye. (bocs, hogy ezt mondom). Én csak megbízható tetováloshoz mentem volna a helyedben.
2012. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
A tetováló festékek nagyrésze fémet is tartalmaz, és allergiás reakció jelentkezhet a tetoválás elkészülte során, de később is, bármikor az évek folyamán. Ha bármikor a tetovált terület viszketni, vörösödni kezd, a bőr begyullad, esetleg felhólyagosodik, akkor az allergiás reakció. A fekete festék általban szénszármazék, de előállítható fekete tintából és börzsönyfából is. Ugyan ezek egyike sem fémszármazék, de a fekete tinta tartalmaz apró faszénrészecskéket, amelyek gyulladást okozhatnak. Minél színesebb a festék, annál „veszélyesebb", de tudni kell, hogy a fekete tetováló festékhez is szoktak kéket vagy zöldet keverni. A legproblémásabb szín a vörös. Ennek alapféme a higany, pontosabban annak higany-szulfid vegyülete. A sárga festékben kadmium, a kékben kobalt, a zöldben króm található. A bíbor és a lila mangánból, a barna vas-oxidból vagy kadmiumsóból, a fehér titánból vagy cink-oxidból készül. Remélem segítettem, egyébként nem érdemes sufnitetkóshoz menni, később sokba fog kerülni az eltakarásuk. Látogass meg egy bőrgyógyászt, ír fel majd krémet rá.
2012. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!