Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínezőt hogy kell felvinni?

A hajszínezőt hogy kell felvinni?

Figyelt kérdés

Mindenáron ecsettel kell, mint a rendes hajfestéket, vagy esetleg lehet simán kézzel, mintha belemasszíroznám a hajamba? Nem baj, ha a fejbőrömhöz ér, és ott marad egy ideig?



És még valami: milyen fajta hajszínezőket lehet venni? Én speciel fehér színűt szeretnék, azt milyen márkában lehet találni?


2012. aug. 16. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán felvittem kézzel:D van hozzá kesztyű,így nem fogja be a kezedet. fehéret???
2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, már megijedtem, hogy mindenképp ecsettel kell, mert azt nem tudnám magamnak..


Igen fehéret, ez a célom :) Már volt szívatva meg festve is jópárszor a hajam, éppenhogy nem fehér., mert akkor magamnak is meg tudom csinálni itthon.


Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy milyen fajtát használtál, és abból volt-e fehér? Bár fehér biztos csak az extrém hajszínezőknél található, nem drogériákban...

2012. aug. 16. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Palettát használtam, abból nem volt fehér, nekem vörös volt. Arra figyelj, hogy hajhosszúságtól függően kell venni mennyiséget, nekem 2 kellett a hátközépig érő hajamra.
2012. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben, amúgy is gondoltam, hogy ilyen Palette, meg Garnier félékből nem lesz. Szerintem majd fodrászkellékesben utánanézek :)

Nekem váll fölé érő hajam van, szóval elég lesz 1 doboz is ha veszek, legalább nem bukok rajta túl nagyot ha nem jön be :D

2012. aug. 16. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Bes márkából vegyél ott mindig van:) Én szürkét használok hamvasításra,de fehérben is láttam. Ha abból nincs akkor wella színezőből lesz.

Én ecsettel csinálom,de felviheted kesztyűvel is,de azért vigyázz mindenhova jusson :S

2012. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! Feltételezem fodrászkellékesben van :)


Jutna mindenfele, mert én úgy terveztem, hogy a kezemmel úgymond 'dörzsölném' be a hajam, mintha megmosnám :D De persze óvatosabban sokkal, hogy ne kerüljön mindenfele.

Ezt így lehet?

2012. aug. 16. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy szerintem nem jó :D nekem koleszban szobatársam csinálta meg, úgy mintha simán festené, először a hajtöveket, majd szépen fokozatosan a többit.
2012. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ó basszus, én ahhoz szerencsétlen vagyok.. na majd megoldom :D Köszönöm!
2012. aug. 16. 20:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Még annyin gondolkoztam, hogy hajszínezőhöz is kell oxi, igaz? Más valami esetleg szükséges még?
2012. aug. 17. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:
kell oxi igen:) de azt automatikusan adnak hozzá.
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!