Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nőhetne kicsit gyorsabb...

Hogyan nőhetne kicsit gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
a ballagásomra szeretném, hogy hosszabb legyen a hajam.. Hogyan tudnék "rásegíteni" ? :)

2012. aug. 15. 13:09
 1/7 anonim válasza:
0%

hajpakolasokkal.

vagy csinald azt amit en: fesd be platinaszokere. hidd el sokkal gyorsabban fog nőlni, mert a fejborod es a hajtoveid ki akarjak dobni magukbol a mereganyagot. ha nem sajnalod h kihullik a kb negyede, elvekonyodik es tonkre megy, akk csinald, mert a hossza biztos h 3x gyorsabban fog nőni.

2012. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fesd be azért:)

egészséges életmód (sok víz, sok gyümölcs, sok mozgás), ricinus olaj, bánfi hajszesz, hajpakolások, hajvasaló/hajszárító minél kevesebb használata:)

2012. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a ricinusolajat próbáltam kb két hónapja, és NAGYON sokat hullott tőle a hajam !! még így 2 hónapra rá is látom pl hajmosásnál.. :// de köszi :) a bánfi hajszeszt lehet h kipróbálom ! :)
2012. aug. 15. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajpakolásokat tudom ajánlani én is, meg próbáld meg minél kevesebb hőnek kitenni.

Ricinusolajtól nekem is nagyon-nagyon hullott, de gyorsabban is nőtt, azt meg kell mondanom. És nekem is ugyanúgy van: már nem használom egy ideje a ricinust, de még mindig sok hajam hullik ki, sokkal több mint azelőtt. Bár erre az is rátesz, hogy festett szőke vagyok, és muszáj formáznom mindig.

2012. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség,hogyha befested szőkére a hajad gyorsabban nő..attól nem nő gyorsabban,hogy befested, sőt..

Én is csak a hajpakolásokat tudom mondani, gyógynövényes pakolásokat, illetve kár,hogy a ricinus olajtól hullott a hajad, mert nekem az segített, de vannak még különböző vitaminok, mint pl. a Revalid kapszula vagy Biovanne +

:)

2012. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 évesen nem tervezem a hajam szőkére festését, de azért köszönöm :)
2012. aug. 16. 23:34
 7/7 anonim válasza:

en is 14 eves koromban kezdtem el :DD sztem nemgaz, csak a hajtipusodtol fugg, h mikor tanacsos elkezdeni. ha vekonyszalu, toredezos, akk inkabb minel kesobb v soha. ha viszont azaz eros fekeze v barna hajad van

, mint a szerencsesebb csajoknak, akk mar csinhezed. :DD

2012. aug. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!