Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha szőrös a...

Mit csináljak ha szőrös a karom? (többi lent)

Figyelt kérdés

A karomon sötét a szőr és már nagyon idegesít. Minap a testvérem is megemlítette. Mit csináljak? Borotváljam le? Gyantázni nem akarom. Csak ha cukorgyanta.. azt meg már próbáltam de nem sikerült. Mit ronthattam el?:S

Értelmes válaszokat írjatok légyszíves!

Puszi ^^

16/L

Tiraa



2012. aug. 13. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A cukorgyanta készítését érdemes gyakorolni. [link]

Nehogy borotváld, attól csak erősebb lesz, bizony ki kell bírni a gyantát vagy az epilálást, mert azok a hatásosak. A szépségért szenvedni kell, és ha már le akarod szedni a szőrt, akkor a gyantázást ajánlom, az a legjobb módszer erre.

2012. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia, én nem javaslom, hogy otthon kísérletezz a cukorgyantával. Inkább próbálj meg beszerezni egy epilátort, az első alkalmak eléggé fájdalmasak, de hamar hozzá lehet szokni és előnye, hogy nagyon tartós és ritkul tőle a szőrzet! Puszi:)
2012. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hm..én citromlevet nem tettem bele, mert valamiért a citrom irritálja a bőröm. Lehet az volt a baj, hogy kihagytam? Mivel lehetne pótolni?
2012. aug. 13. 16:01
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
nekem is szőrös /volt/. ne borotváld semmiképpen, mert akkor megerősödik, és még rondább lesz. szóval ha hosszútávon gondolkodsz akkor borotva kilőve. én epilátort használok, nem sérti a bőrt, tövestül szedi ki és sokkal később, hetek múlva nő csak vissza, így kevesebbszer kell. legyél már keményebb, ne puhánykodj, mint mindenki más és bírd ki azt a 10 perces epilálást :D én már 12 évesen is epilálatm magam és kibírtam *__*
2012. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a citrom levét kihagyod akkor az már nem is nevezhető gyantának. Szerintem inkább akkor hagyd a cukorgyantát és vegyél a boltban zselégyantát vagy próbálj boltban beszerezni kész cukorgyantát.
2012. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szőkítheted is a kozmetikusnál. ÉS csak napfényben látszanának a pihék
2012. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én epilálom.

17/L

2012. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy
2012. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
odaírtam, hogy 16
2012. aug. 22. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez. Olyan vagyok mint egy férfi. De komolyan. Amúgy én majd most akarom kipróbálni a cukorgyantát és én is arról a videóról fogom megcsinálni amit linkeltek. :)

Egy kis citromlétől szerintem nem lesz baja a bőrödnek.

Amúgy én már párszor borotváltam a karom és tényleg megerősödött, utána ilyen érdesebb szivaccsal dörzsölgettem és kicsit kopott de nem sokat ért. :S A lábamat meg már 2 éve borotválom (nem minden héten) 2 havonta kb. mert úgy se látja senki, csak én. :)

De már kiskoromba is eléggé szőrös voltam, úgyhogy marad a gyanta. Próbáld meg újra te is, most már biztos sikerülni fog és tegyél bele egy kis citromlevet. :)


17L

2012. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!