Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Ti minden nap borotval...

Lanyok! Ti minden nap borotvaljatok a puncitokat, vagy hogy van ez, mert szerintem ez egy idö utan nagyon fog bökni nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát engem nem bök egyáltalán :D én csak akkor borotválom, ha barátommal találkozom. kb 3 naponta.
2009. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Áh, épp az a lényege, hogy minél gyakrabban, és a szálak annál jobban elvékonyodnak, a bőröd is hozzászokik. Az első egy-két hónap a necces. Mindig fentről lefelé a szeméremdombon, akkor nem fog begyulladni meg kipirosodni. Lentebb már lehet összevissza is.Aztán ha hozzászokott a bőröd a borotválgatásokhoz, akkor már lehet ott is visszafelé borotválgatni.
2009. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok)

meg van ilyen kencefice is, hogy szőrnövekedést gátló/késleltető krém, az is hasznos lehet!

2009. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

miért bökne?

akkor bök ha nem szedem le, és borostás marad.

2009. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nap, meg is vadulnék..Ráadásul amikor egy időbe megszállott voltam és igyekeztem a legkisebb "borostát" eltávolítani mindig vérfolyás lett a vége és ráadásul utána még fájt is...bár lehet én vagyok amatőr vagy a fájdalom küszöbön alacsony...a szőrbenövésgátló krémeket nem szabad használni intim területeken ez benne van a leírásban is.bikinivonalra van kifejezzet krém ez tény.de a hüvely ill. környékére környékére semmiképpen sem kerülhet
2009. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!