Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik testapolonak van a...

Melyik testapolonak van a leghosszabban tarto illata?

Figyelt kérdés
aminek jo es 'eros' illata van
2012. aug. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Balea új testápolói és dezodorai pont ilyenek:


[link]


[link]


[link]


azért vagyok csak nagyon mérges hogy limitáltak...:/

2012. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó parfümnek van testápoló kiadása is. Ezek elég tartósak általában, válassz egyet a kedvenc parfümödhöz esetleg.

(De amúgy nem javaslom, elve az állandó testápolózás sem egészséges, de az illatanyagok kifejezetten rosszak a bőrnek, úgyhogy szerintem gondold át, nem elég-e egy jó parfüm illatosításnak. ^^")

2012. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak tusfürdőt használok. baba kakaóvajasat. nagyon tartós az illata, érzem magamon a metrón, és a szmogos belvárosban is :D
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a Palmolive vagy a B&U love is tartós
2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mi is babát használunk de most valami mást szeretnék ami inkább parfümösebb illatú, de lehet az is lesz h az avonból rendelek olyat amilyen a parfümöm volt.
2012. aug. 11. 09:54
 6/7 Rékus83 ***** válasza:
Én "OVIS" márkájú testápolót használok, olívaolajosat. Nagyon különleges, hosszan tartó illata van, és szuperul hidratál. nem viszketek tőle, mint más krémektől. ha valakit érdekel, honnan lehet beszerezni, akkor privátban megírom szívesen.
2012. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

garnier intensive 7days mangósnak :)

de, én ált. ugy szoktam választani h bemegyek egy drogériába és megszagolok pár testápolót, és azt veszem meg amelyik a legjobban tetszik :')

2012. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!