Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség a töredezés ellen?

Segítség a töredezés ellen?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy 13-16 éves koromig majdnem minden nap vasaltam a hajam. Sampon+balzsam+hővédő kombót használtam rá néha hajpakolás. Aztán ugye nagyon el kezdett töredezni le is vágattam épphogy leért a vállamig, mostanra visszanőtt. Az utóbbi két évben nem igazán találkozott a hajam semmiféle formázó cuccal (hajszárító, vasaló, sütővas stb.) de mégcsak hajlakkal sem, mégis agyon van töredezve. Pl ma vágattam le belőle megint 10cm-t (már a lapockámig ér) és most délutánra mááááár látom, hogy el van töredezve megint :D Mi ez?

Miután leálltam a hajvasalóval (2 éve) és lenyírattam majdnem tüsire azóta van ez az állandó töredezés, vicces, amíg vasaltam nem volt ilyen.

Valami cucc ami segítene helyrehozni? Nem baj ha drágább csak érjen már valamit. Most sampon+balzsam+hajpakolás+hajvégápoló kombót használok, néha ha eszembe jut a fekete gliss kur kifésülő spray-t is használom. Két éve semmi eredmény. Majdnem hónapont vágatok a végéből, ollón, ricinusolajon kívül valami?


2012. aug. 10. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék először, hogy a hajvasaló "kinyírta" a hajad. Olyan mint a fogyás/hízás: eszel eszel, nem hízol, egyszercsak pár kilóval több leszel/ fogyózol, semmi majd egy kis idő után hirtelen lemennek a kilók. Arra gondoltam, mikor vasaltad, "megszokta" a hajad a vasalást, majd egyszercsak abbahagytad és. Van az a tabletta vagy mi, nem jut eszembe a neve, tudod amit pl. a tv2-n reklámoznak, hogy erősíti a hajat-körmöt, puhává teszi a bőrt. Szerintem érdemes lenne kipróbálnod.
2012. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam a Hair Clinicet meg azt a frucsa izés... Chen valamit is de egyik se csinált különösebben semmi csk brutál körmeim lettek :) (erre legalább jó volt :D )
2012. aug. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!